• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy Wielka Brytania jest ładnym krajem?

Co warto zobaczyć w Europie?
Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może się wydawać dla bardzo wielu nudna, przynajmniej jeżeli porównywać Europę z Azją, to jednak nie można powiedzieć, że europejskie miasta są gorsze od tych miast, które są położone na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą wcale nie jest tak, że np. nasze góry są mniej atrakcyjne – różne są gusta. Warto jednak pomyśleć w takim razie co w istocie warto zwiedzić. Skupmy się na miastach. Na początek naturalnie nasz kraj… Bardzo dobrym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Warszawa, ale również choćby Kazimierz Dolny.
Warto pojechać w polskie góry i morze. Generalnie w Polsce raczej nie brakuje ciekawych miejsc. Dla miłośników zagranicznych wyjazdów na pewno można polecić wycieczki last minute do czeskiej Pragi. Trzeba napisać otwarcie, że Praga jest bardzo ładnym miastem – wartym przynajmniej 3 dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednakże postarać się pozostać w Pradze trochę dłużej, aby mieć okazję chłonąć atmosferę miasta. Jeśli w grę wchodzą trochę krótsze podróże, bardzo interesującym miejscem jest Czeski Krumlov. Pewnie niezbyt wielu ludzi zna tę miejscowość – naprawdę jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują także niemieckie miasta. A więc choćby Berlin – umiejscowiony niedaleko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie wielka metropolia, w końcu jest stolicą RFN. Jednakże w porównaniu do na przykład Frankfurtu, Berlin nie wygląda wcale na bardzo bogate miasto – przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Fantastycznym miejscem na organizację wycieczki jest również Amsterdam – szczególnie stolica Holandii powinna spodobać się młodym imprezowiczom. Takich miast oraz miasteczek można wymieniać naprawdę dużo. To doskonały dowód na to, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To pewne.

1. Przejdź do strony

2. Kliknij tutaj

3. Tutaj

4. Odwiedź stronę

5. Otwórz link

Categories: Rekreacja

Comments are closed.