Serwis samochodowy

Konstantynów Łódzki - Profesjonalny warsztat w Twojej okolicy

Menu

Wydarzenia

Firma WIEL-TEX jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

Wiosenny przegląd samochodów trwa

Wiosenny przegląd samochodów trwa

PitStopowa ekipa idzie jak burza! Ponad pół tysiąca samochodów sprawdzonych w ośmiu miastach – podsumowujemy kolejne akcje PitStop. Jakiej wiedzy dostarczają nasi specjaliści?

ProfiAuto na Moto Show Andrychów

ProfiAuto na Moto Show Andrychów

Za nami kolejny weekend przepełniony motoryzacyjną energią! Zlot samochodów zabytkowych, tuningowych, sportowych oraz rajdowych – podsumowujemy Moto Show Andrychów.

ProfiAuto Show już za miesiąc!

ProfiAuto Show już za miesiąc!

• Maciej Wisławski zrzuci samochód z 80 metrów na plac przed Spodkiem • Idealny warsztat samochodowy wciągnie gości w wirtualną rzeczywistość • Darmowe skoki na bungee i ekstremalne przejazdy podniosą ciśnienie • Mechanicy powalczą o puchar i cenne nagrody, a największe marki motoryzacyjne - o…

Biegamy, pomagamy!

Biegamy, pomagamy!

Majówkę nasi biegacze wykorzystali na pomoc innym. ProfiAuto Team odwiedził Poznań, by wystartować w imprezie biegowej – Wings For Life. Wydarzenie odbywa się na całym świecie, a całkowity dochód przeznaczony jest na rozwój badań nad uszkodzonym rdzeniem kręgowym.

Wiedza polskich kierowców: pierwsza pomoc

Wiedza polskich kierowców: pierwsza…

64% kierowców było świadkiem wypadku drogowego 50% ocenia swoją wiedzę na temat prawidłowego zachowania w razie wypadku jako dobrą Co trzeci kierowca po raz ostatni zetknął się z wiedzą na temat udzielenia pierwszej pomocy podczas kursu na prawo jazdy 76% ankietowanych wie w jakim…

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »